درباره ما

گروه نرم‌افزاری تله‌بیت، یک گروه تولید و توسعه‌ی نرم‌افزاری با ارائه‌ی خدمات در حوزه وب و اپلیکیشن می‌باشد که برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ آغاز به کار نمود. این گروه متخصص و جوان در طول فعالیت خود توانسته از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در شروع کار، عمده‌ی فعالیت خود را را روی راه‌اندازی خدمات مورد نیاز کاربران و وبمستران ایرانی مانند ارائه سرویس‌های رفع تحریم و سرورهای گفتگوی صوتی و متنی آنلاین متمرکز کرده بود. تقریباً در همان زمان بود که این گروه نرم‌افزاری توانست برترین تیم متخصص در حوزه‌ی توسعه‌ی کسب و کار دیجیتال در منطقه‌ی جنوب غربی خراسان رضوی (منطقه ترشیز) شود.

این گروه با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهاد‌های رسمی و معتبر موجود در شرق کشور را بدست آورد. با پیشرفت خدمات شرکت، سرویس‌های ویژه‌ی دیگری به خدمات اصلی تله‌بیت، که عمدتاً روی طراحی سایت و اپلیکیشن متمرکز شده بود، اضافه شد که از جمله آن‌ها می‌توان به خدمات میزبانی وب با برند هیماهاست، خدمات سامانه پیامکی با برند هیمااس‌ام‌اس اشاره نمود.

امروزه این گروه نرم‌افزاری با توسعه‌ی تیم خود توانسته که پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد. با نظر به این که این گروه اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود است. برای آن که بتوانید از خدمات ویژه‌ی ما برای کسب و کار ها مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.