امروزه با در دسترس بودن اینترنت و رواج استفاده از آن، کسب‌و‌کارهای اینترنتی از اهمیت زیادی برخوردار شده‌اند. اما لازمه موفقیت در هر کسب‌وکاری تولید محتوای اصولی است. امکان ندارد شما یک کسب‌وکار راه‌اندازی کنید و بدون تولید محتوای اصولی به موفقیت برسید. البته مدت زمان زیادی نیست که مدیران سایت به اهمیت تولید محتوا پی برده‌اند.

احتمالا این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند: ” محتوا پادشاه است “.

دقیقا همینطور است!

به وسیله تولید محتوا شما می‌توانید ارتباط بهتری با مخاطبین هدف خود بگیرید و اعتماد کاربران خود را جلب کنید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تولید محتوا، تاثیر مثبت در سئوی وب‌سایت شما است.

با تولید محتوای با کیفیت شما می‌توانید بهترین جایگاه‌ها را در نتایج گوگل کسب کنید. به راحتی با کاربران اینترنت ارتباط بگیرید و خدمات خود را برای آن‌ها شرح دهید. پس از اینکه توانستید با تولید محتوای اصولی اعتماد کاربران را جلب کنید، به راحتی به فروش و درآمد می‌رسید.

“تولید محتوا یکی از بهترین روش‌ها برای آگاه سازی مخاطبان از کسب‌و‌کار و برند شماست.”

استفاده از محتواهای کپی و فاقد ارزش

تولید محتوای بی‌کیفیت یا کپی، یکی از آسان‌ترین کارهاست. تولیدِ محتواهایِ بی‌کیفیت نیازمند صرف وقت و استفاده از منابع مختلف نیست و در نهایت شما فقط سرمایه خود را هدر داده‌اید؛ چرا که ربات‌های خزنده گوگل متوجه بی‌کیفیت بودن تولید محتوای شما می‌شوند و در نهایت باعث کم شدن ترافیک وب‌سایت شما خواهد شد. اما برای تولید محتوای باکیفیت وقت زیادی گذاشته می‌شود تا بتوان محتوایی ارزشمند خلق کرد. شما با محتوای تاثیرگذار و ارزشمند می‌توانید یک برند موفق داشته باشید و در نهایت گوگل با بررسی کردن آن و پی بردن به کیفیت تولید محتواهای انجام شده، امتیازاتی را برای شما قائل می‌شود که باعث می‌شود کاربران بیشتری محتوا و سایت شما را ببینند. در نتیجه این انتخاب شما است که برای برند و کسب‌وکار خود از محتوای باکیفیت استفاده کنید یا محتواهای کپی و بی‌کیفیت!

خدمات تولید محتوای ما شامل چه مواردی می‌شود؟

ما در تله‌بیت استراتژی متناسب با کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم. سپس با استفاده از یک تقویم محتوایی و برنامه‌ریزی مناسب، با بیرون کشیدن بهترین و مناسب‌ترین کلمات کلیدی، شروع به تولید محتوای اصولی، باکیفیت و ارزشمند برای سایت شما می‌کنیم.

از مهم‌ترین مزیت‌های تولید محتوای ما، می‌توان به استفاده از نکات بازاریابی، رعایت تمامی تکنیک‌های سئو در محتواها و همچنین رعایت اصول ویراستاری و نگارش فارسی اشاره کرد.

چرا کیفیت تولید محتوا مهم است؟

همان‌طور که گفتیم برای موفقیت و رسیدن به رتبه یک گوگل نیاز است که یک محتوای باکیفیت ارائه دهید تا کاربران به سمت خود جذب کند و همواره مطابق با تکنیک‌های سئو نوشته شده باشد. بنابراین تولید محتوا را به شدت جدی بگیرید. حتی جالب است بدانید اگر کیفیت محتوای سایت شما خوب نباشد و کپی شده باشد، باعث پنالتی شدن سایت شما می‌شود. این مسئله روی سئوی سایت شما تاثیر می‌گذارد و باعث حذف سایت شما از نتایج برتر گوگل می‌شود.